İnsanlar, çeşitli maddi zorluklarla boğuşmakta ve bu boğuşmalarından kurtulmak amacıyla bankalara kredi başvurusu yapmaktadırlar. Maddi sıkıntı çeken insanların en büyük arzusu ise bankaların kredileri çok bekletmeden vermesidir. Bu sebepten dolayı en hızlı kredi veren bankalar çok fazla merak edilmektedir. Peki, en hızlı kredi veren bankalar hangileridir?

 

Anında Kredi Veren Bankalar

Son zamanlarda gelişen teknolojilerle birlikte kredi süreçlerinin bütününde belge, kefil ve şube olmadan kredi veren bankalar türemeye başlamıştır. Bu süreçler ile uğraşmak istemeyen kişiler anında kredi veren bankalar konusunda araştırma yapmaya başlamışlardır. Peki, kredi çekilirken uygulanan çeşitli prosedürler olmadan anında kredi veren bankalar hangileridir?

Müşterilerine anında kredi veren bankalar şunlardır:

* Tamamen şubesiz olarak işleyen Enpara, maksimum 30 bin TL olmak üzere %1,55 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

* Türkiye İş Bankası, maksimum 25 bin TL olmak üzere %1,57 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

* Deniz Bank, maksimum 55 bin TL olmak üzere %1,44 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

* Akbank Direkt, maksimum 50 bin TL olmak üzere %1,56 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

* Türkiye Ekonomi Bankası, maksimum 12 bin 500 TL olmak üzere %1,80 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

* TEB Pratik Kredinin aksine cepteteb uygulaması, maksimum 30 bin TL olmak üzere %1,49 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı olmaksızın kredi vermektedir.

* QNB Finans Bank, maksimum 30 bin TL olmak üzere %1,84 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı olmaksızın kredi vermektedir.

* Odeabank, maksimum 35 bin TL olmak üzere %1,79 faiz, maksimum 48 ay vade ile dosya masrafı alarak kredi vermektedir.

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Şubeye gitmeden hızlı kredi veren bankalar şunlardır:

* Cepteteb – Evrak İstemiyor

* Enpara.Com – Evrak Talep Etmiyor

* Ing Bank – Değerlendirme Sonucu İsteyebiliyor

Hızlı kredi veren bankalar kişiler vakit kazandırdığı için diğer banklara göre daha çok tercih edilmektedir.

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Veren Bankalar

Şubesiz Online Kredi Başvurularında Nelere Dikkat Edilmelidir?

– Öncelikle karşıdakinin bir birey değil sanal bir uygulama olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Başvuru yapacak kişi sanal uygulamalara yapılan bazı saldırılar doğrultusunda aşırı düşük de olsa kişisel bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçme ihtimalini değerlendirmelidir.

– Şubesiz sunulan kredi hizmeti müşterilerin ayrıntılara geçiştirmesine sebebiyet verebilmektedir. Bundan dolayı sanal uygulama kullanıcıları her ayrıntıyı okumalı, hesaba katarak işlemlerini sürdürmelidir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)