Türkiye’de bankacılık üzerine faaliyet göstermekte olan Fibabanka, daha fazla müşteri kitlesine sahip olabilmek ve aynı zamanda marka bilinirliğini yükseltmek adına kampanyalar düzenliyor. Bankalar arasında esnek bir prosedüre sahip olan ilgili banka bu kapsamda tüketicilerin talep ettiği kredili ürünlerde uygun faiz oranlarıyla paket hazırlıyor. Özellikle de mini kredi kapsamında ihtiyaç kredisi çekmek isteyen tüketicilerin Fibabanka 5.000 TL ihtiyaç kredisi ile ilgili araştırmalar bulunuyor. Bizlerde bu doğrultuda tutara yönelik iki farklı Fibabanka kredi kampanyasını sizler için derledik. Bunlardan biri “Yıldız Kredi”, bir diğeri ise yaklaşan Kurban Bayramına özel olarak hazırlanan “Bayram Kredisi” olmaktadır. Her iki kredi türünün faiz tutarları, vade seçenekleri ve diğer özelliklerine konumuzu takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fibabanka 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Esnek kredi şartları ile hizmetlerden faydalanmanızı sağlayan Fibabanka, tüketicilere yönelik Kurban Bayramına özel olarak sunduğu “Bayram Kredisi” ile destek sağlıyor. Minimum 3 ay, maksimum 48 aya kadar varan vade seçenekleri üzerinden kullanabileceğiniz kredinin güncel faiz oranları %1,89 olarak belirlenmiştir. Belirtilen faiz tutarlarına KKDF ve BSMV tutarları da ek edilerek sunulmaktadır. Kredi taleplerinizi en az bin TL, en fazla ise 25 bin TL’ye kadar başvuru işlemine tabi edebilirsiniz. Krediye yönelik bir defalığına mahsus olmak üzere %0,5 oranında tahsis ücreti yansıtılmaktadır.

 

Fibabanka 5 Bin TL Yıldız Kredisi

İlgili bankanın bir diğer kredi türü ise “Yıldız Kredisi” adını verdiği bireysel ihtiyaç kredisine yönelik olmaktadır. 5 bin TL gibi mini bir kredi çekmek isteyen tüketicilere uygun faiz oranlarıyla sunulan bu kredinin en güzel yanlarından biri de esnek şart prosedürlerinin bulunması. Bin ila 10 bin TL arasında çekebileceğiniz bu kredi türünün faiz oranları ise 5 bin TL için, %2,05 olarak belirlenmiştir. Minimum 3, maksimum 36 aya kadar varan vade seçenekleri bulunmaktadır. Bir önceki kredi türünde olduğu üzere 48 ay vade seçeneği maalesef bu kredi türünde bulunmamaktadır. KKDF ve BSMV tutarları da faiz oranlarına eklenerek dahil edilmektedir. Ek olarak başlangıçta bir defalığa mahsus olmak kaydıyla %0,5 oranında tahsis ücreti yansıtılmaktadır.

Fiba Banka İhtiyaç Kredisi

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banka üzerinden hemen yukarıda bahsettiğimiz iki farklı kredi başta olmak üzere diğer kredi kampanyalarına yönelik tüm ürünler üzerine farklı kanal yollarından başvuru da bulunabilirsiniz. 3 farklı kanal yolu üzerinden başvuruda bulunabileceğiniz kanal yolları aşağıdaki gibi olmaktadır.

Fibabanka SMS ile Kredi Başvurusu

SMS ile kredi başvurusu kabul eden bankalardan biri de Fibabanka olmaktadır. İlgili banka üzerinden şubeye gitme derdi olmadan oturduğunuz yerden SMS aracılığı ile kredinize yönelik başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin ve hemen ardından “T.C. KİMLİK NUMARANIZ boşluk KREDİ TUTARI” ile ilgili bilgileri girdikten sonra 3422’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Fibabanka Şube ve İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Başvurusu  

En eski yöntem olarak bilinse de oldukça etkili olan şubelerden kredi başvuru taleplerini Fibabanka da değerlendirmektedir. Şubelere ek olarak dilerseniz ilgili bankanın resmi web sitesine erişim sağlayarak burada bulunan “Bireysel” bölümünden giriş yapıp krediye yönelik başvurularda bulunabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)