Her sene olduğu gibi 2018 yılına yönelik olarak da bankalar çeşitli ihtiyaçlara yönelik tüketicilere kredi finansmanı sağlıyor. Bu yılın en iyi kredi faiz oranlarını sunan bankalar, bu doğrultuda ilgili tüketicilerin isteklerine yönelik cazip vade seçenekleri ve beraberinde uygun faiz oranlarıyla kendilerine destek oluyor. Bu bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, kredili ürün paketleri içerisine yeni bir ürün çeşidi ekleyerek günlük 10 TL’ye 10 bin TL kredi olanağını sağlıyor. Birçok bankaya yönelik günde 10 TL’ye 10 bin TL kredi Yapı Kredi Bankası kapsamında da en uygun faiz oranları ile sunuluyor. 48 aya kadar varan vade seçeneklerini de sunan ilgili banka, bu doğrultuda her kredili üründe olabileceği üzere başvuru da bulunacak olan tüketiciden birtakım şartların sağlanmasını istemektedir.

Yapı Kredi Günde 10 TL’ye 10 Bin TL’ye Kredi’nin Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası, belirtmiş olduğumuz kredi türüne yönelik uygun faiz oranlarını uygulamaktadır. İlgili banka kapsamında yapacağınız bu kredi başvurusuna ait vade seçenekleri ise 2 farklı faiz durumuna yönelik işlemektedir. Bunlardan ilki 3 ila 18 ay vadeli olan şeklinde %1,29 faiz oranı, bir diğeri ise 18 ila 48 ay vade seçenekleriyle sunulan %1,33 faiz oranına sahip olmaktadır. Bu faiz oranlarına ek olarak kredinin onaylanması ile birlikte ilgili tüketiciye yönelik zorunlu hayat sigortası ve 50 TL değerinde hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir.

Yapı Kredi Günde 10 TL'ye İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Günde 10 TL’ye İhtiyaç Kredisi

Kredinin Önemli Avantajları Nelerdir?

Banka tarafından bu krediye yönelik uygulanmakta olan faiz oranı ile birlikte 10 TL olarak belirtmiş olduğumuz günlük kredi tutarı 12.35 TL olarak hesaplanmaktadır. Bu sebeple krediye yönelik başvurunun kabulü ve karşınıza çıkacak tutar miktarı bu şekilde olacağından ötürü, bu durumu göz önünde bulundurarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz. 48 ay olarak tüketiciye sunulan vade seçeneklerinin sebebi ise, vade ödemelerinin minimum seviyeye indirilmesi adına sağlanmaktadır. Kredinin vade seçeneklerine yönelik aksamaların olmaması üzerine toplam ödeme tutarı yükselse de bunu göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. Öte yandan ilgili krediyi 5 ila 10 bin TL arasında bir seçenek dahilinde faiz fazladan uygulanmadığı için krediyi kullanacak olanlara ek avantaj sağlayacaktır.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi için İstenilen Belgeler Nelerdir?

“Günde 10 TL’ye 10 bin TL’ye ihtiyaç kredisi alabilmek için aşağıdaki belgeleri bankaya sunmanız gerekmektedir.”

  • T.C. kimlik numaranızın beyan edilebileceği bir belge (Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet),
  • Kişiye ait aylık gelir beyanı edilebilecek belge,
  • İcra takibinde bulunulmadığına yönelik belge gerekmektedir.

Günde 10 TL’ye 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de faaliyet gösteren bankaların birçoğu teknolojiyle birlikte hareket ederek tüm sistemlerini daha kolay bir hale çevirmiş bulunuyor. Özellikle de kredili ürünler üzerine başvuruda bulunmak isteyen bireyler için birçok farklı kanal yolu üzerinden başvuru da bulunulmasını sağlamıştır. Yapı Kredi Bankası’na ait ATM’ler başta olmak üzere internet bankacılığı, mobil bankacılık ve klasik bir hale dönüşen şube bankacılığı üzerinden tüm kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Başvuru sürecinde hemen yukarıda belirtmiş olduğumuz belgeleri kendilerine sunarak kredi onayınızın daha çabuk sonuçlanabilmesini sağlayabilirsiniz, ek olarak başvuru esnasında belirttiğiniz GSM numarasına da başvuru sonucuna yönelik bilgilendirme gönderilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)